CELKOVÉ

POŘADÍ

JMÉNO

START. ČÍSLO

MEZIČAS BARÁK

MEZIČAS VALAŠSKÁ SENICE

CÍL MILOŇOV

ČAS 1.ETAPA

POŘADÍ 1.ETAPA

ZTRÁTA

 

MEZIČAS DUŠNÁ

MEZIČAS DRŽKOVÁ

CÍL PŘÍSTAV

ČAS 2.ETAPA

CELKOVÝ ČAS

ZTRÁTA CELKEM

1

Tom  Břečka

3

10:43

12:18

14:49

5:39

1

0:00

 

11.52

13:19

14:09

3:59

09:38

0:00

Tom Rudle

10:42

12:17

14:49

11.52

13:19

14:09

2

Lukáš Sušila

4

10:52

12:44

15:39

6:29

4

0:50

 

11.56

13:15

14:05

3:55

10:24

0:46

Michal Lubínek

10:52

12:44

15:39

11.56

13:15

14:05

3

Dan Mrázek

9

10:55

12:45

15:25

6:15

3

0:36

 

12:10

13:45

14:42

4:32

10:47

1:09

Jiří Vondrák

10:55

12:45

15:25

12:10

13:45

14:42

4

Ivan Kusák

1

10:58

12:53

15:50

6:40

7

1:01

 

12:04

13:32

14:26

4:16

10:56

1:18

Michal Schäfer

10:58

12:53

15:50

12:04

13:32

14:26

5

Milan Štekovič

5

10:58

12:50

15:49

6:39

6

1:00

 

12:10

13:43

14:45

4:35

11:14

1:36

Milan Vašíček

10:52

12:32

14:52

12:10

13:43

14:45

6

Vlasťa Klíma

Radek Klíma

14

11:01

13:12

16:32

7:22

8

1:41

 

12:14

14:01

15:06

4:56

12:18

2:40

Martin Hečko

11:01

13:12

16:32

12:14

14:01

15:06

7

Petr Vojtěšek

20

11:10

13:23

16:40

7:30

9

1:49

 

12:14

14:02

15:08

4:58

12:28

2:50

Pavel Hons

11:10

13:23

16:40

12:14

14:02

15:08

8

Jan Rohrer

15

11:11

13:34

18:35

9:25

12-13

3:46

 

11:50

13:29

15:15

6:05

15:30

5:52

Michal Vaškovič

11:10

13:34

18:35

12:03

13:36

15:15

9

Pavel Kovář

12

11:32

14:10

18:19

9:09

11

3:30

 

11:56

14:04

15:39

6:29

15:38

6:00

Bob Dovrtěl

11:32

14:10

18:19

11:56

14:04

15:39

10

Vladan Kopeček

7

10:47

12:27

15:14

6:04

2

0:25

 

12:03

13:58

x

neklas.

neklas.

neklas.

Jiří Vyoral

10:47

12:27

15:14

12:03

13:48

x

11

Jarda Brychta

6

11:15

13:44

17:58

9:00

10

3:21

 

neklasifikováno

neklas.

neklas.

neklas.

Petr Lukašík

11:15

13:44

18:10

12

Marek Julina

13

10:58

12:48

15:41

6:31

5

0:52

 

12:23

13:46

14:34

neklas.

neklas.

neklas.

Jiří Ševčík

10:58

12:48

15:41

12:32

neklasifikováno

13

Jirka Zápalka

8

11:11

13:34

16:10

neklas.

neklas.

neklas.

 

11:20

12:57

14:07

neklas.

neklas.

neklas.

Vladan Synek

11:11

13:34

16:13

neklasifikováno

14

Jan Ševeček

10

10:55

13:59

18:35

9:25

12-13

3:46

 

neklasifikováno

neklas.

neklas.

neklas.

Vojta Stuchlík

11:23

13:59

18:35

 

15

 

Eva Dědičová

17

11: 47

x

17:14

neklasifikováno

 

12:10

14:52

16:30?

7:20?

neklas.

neklas.

Milan Kovalčík

11:47

x

17:14

12:10

14:52

16:30?

Rudolf Mana

11:47

x

17:14

12:23

14:52

16:30?

16

Bob Háj / Robert

11

11:13

x

14:53

neklasifikováno

 

11:50

13:30

14:39

5:29

neklas.

neklas.

Milan Ševeček

11:13

x

14:53

11:33

13:30

14:38

17

Pavel Kocháň

18

11:47

14:02

17:52

neklasifikováno

 

neklasifikováno

neklas.

neklas.

neklas.

Josef Matůš

11:47

14:02

17:52

18

Michal Staněk

19

11:16

13:44

17:04

neklasifikováno

 

neklasifikováno

neklas.

neklas.

neklas.

Petr Ševčík

11:16

13:44

17:04

19

Staňa Mudrák

21

11:07

13:25

16:33

neklasifikováno

 

11:30

13:16

14:41

5:31

neklas.

neklas.

Alois Gavlas

11:07

13:25

16:33

11:30

13:16

14:41

 

 

Děkuji všem borcům za jejich účast (letos to chtělo velký morál)  a holkám za pomoc.   

Pohár 13. ročníku si vylosovala dvojice č. 1  - Ivan Kusák a Michal Schafer.

1. etapa byla pro vytrvalý déšť a zimu letos jedna z nejtěžších (Portáš 7°C mlha a déšť).

Proto bylo klasifikováno v obou etapách jen 9 dvojic. Příště náhradní destičky a špalky sebou J.